Google Adwords Reklam

5
(1)

Google  Adwords reklamları vermek istiyorsunuz ancak bütçenizi doğru bir şekilde kullanıp size şeffaf ve güvenilir raporlar sunan bir firma bulamıyor musunuz? Reklam bütçeniz kadarı da bizden hediye mi diyorlar? Adwords danışmanlığı için sizden ücret talep etmiyorlar mı?

Durum böyle ise 2 kez düşünmelisiniz, çünkü muhtemelen verdiğiniz bütçenin büyük bir bölümü sizden habersiz kesiliyordur. Hiç bir adwords danışmanı o kadar uğraşı ücretsiz yapamaz. Sizlere kendi oluşturdukları panelleri vererek, görmenizi istedikleri bilgileri gösteriyorlar ve bütçenize kesinti uyguluyorlar. Suistimale açık olan Google Adwords danışmanlığı için dürüst ve reklam bütçenizde gözü olmayan firmaları seçmelisiniz.

Farkımız;

Tüm raporları orijinal Google Adwords hesabımızdan sizlere sunuyoruz.  Size uydurma adreslerden yalancı raporlar göstermiyoruz. Şu kadar bütçeye bu kadar hediye veriyoruz demiyoruz. Zira Google da böyle bir uygulama yoktur.

Maksimum performansı yakalayabilmek için her gün tüm reklam varyasyonlarını gözden geçiriyor, rakip analizleri yapıyor ve en uygun bütçeyi belirliyoruz.

Reklam performansınızı belirlenen bütçe ile en üst düzeyde tutabilmek için tüm detay ayarlamaları yapıyor ve reklamları devamlı takip ediyoruz.

En önemlisi yalan söylemiyoruz.

Çalışma Şeklimiz;

Belirlenen aylık bütçenin %20 si kadar Google Adwords Reklam Danışmanlığı Hizmet bedeli alıyoruz.

Reklam bütçenizi kredi kartınızdan Google’ a çektiriyoruz. (Reklam bütçenizde gözümüz yok) Danışmalık bedelini ise nakit tahsil ediyoruz.

Tüm rapor ve tıklama sonuçlarını değiştirilemeyen Google Adwords hesabımızdan gösteriyoruz. (Şeffaf çalışıyoruz)

Detaylı bilgi için bir fincan kahve içmeye bekliyoruz…

google adwords

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklam hizmeti sunan Özgürce Web Tasarım firması kendi çalışanlarını ve müşterilerin haklarını garanti altına almak adına çalışmalarını bir limit sistemi ile sürdürmektedir. Belirli bir alt limit uygulanan bu konuda gelir, gider ve kazanç hesaplamaları yapılarak ayrılan bütçe ve ödenecek olan bedel konusunda anlaşma yapılarak ortak noktada buluşma sağlanmaktadır. Bu şekilde hazırlanan ve sunulan projenin kapsamına göre bir bedel ödenmesi ve müşterinin herhangi bir konuda huzursuz olmamasını sağlanması planlanmıştır. Hazırladığı projelerde şeffaf çalışmalar yapması ile adını duyurmuş olan köklü firma, google adwords reklam sunumlarının sonuçlarını ve gereken raporları daima kendilerine ait olan Google Adwords hesabı aracılığında belgeleri eklemek sureti müşteriye sunmakta ve hiçbir kötüye kullanma olayına karışmadığının teminatı açık şekilde vermektedir. google reklam hizmeti sunulurken, müşterinin kullanmayı düşündüğü miktar kredi kartı kullanılarak direkt olarak Googl’a ödeme yapılmakta, danışmanlık ücreti ise firma tarafından nakit olarak tahsil edilmektedir.  Bu danışmanlık hizmetinin ücreti, aylık bütçeye göre bir yüzdelik hesaplama ile kişiden kişiye değişiklik göstermekte falan belirlenen ücretin üzerine çıkılmamakta ve ekstra ödeme talep edilmemektedir.  Google reklam izmir danışmanlık hizmetinin yanı sıra e-ticaret, iPhone, Android ve Windows Mobile  telefon uygulamaları konusunda da tasarımlara imza atan firma bir konunu her yönüyle ilgilenerek yaptığı işi tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlamakla yükümlü olduğunu ve bu konuda sağladığı güvenin düzgün çalışma ahlakı sayesinde olduğunu belirtmekten kıvanç duymaktadır. Alanında uzman görevlilerden google reklam danışmanlık hizmetleri almak isteyen müşterilerin her türlü bilgi için telefonla ulaşarak ya da şahsen ofis ziyareti gerçekleştirerek sorularına cevap bulmaları olanağı Özgürce Web Tasarım yönetimi tarafından sunulmaktadır.

İzmir Google Adwords Reklam Ajansı

Web hizmetlerinin iş yaşamlarında en büyük reklam, tanıtım ve ticaret alanı sağlamasından dolayı doğan kurumsal ihtiyaçları, en profesyonel şekilde gidermeyi prensip edinen bir iş ahlakı ile çalışan Özgürce Web Tasarım yaklaşık 20 senedir başarılı reklam tanıtım ve tüm web hizmetlerinin sağlanması konusunda adından sıkça söz ettirmekte olan bir firmadır. Her geçen gün gelişmekte olan teknolojiye paralel olarak, kendi firmasının gelişmesine de ayrıca özen göstererek sürekli daha iyi hizmet verebilme koşuluna odaklı olan Özgürce Web Tasarım, 2001 senesinde kurulmuş ve sürekli hizmet geliştirmekte olan bir kuruluştur. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sunmayı başaran Özgürce Web Tasarım, sadece web tasarım ve yazılım konusunda değil, aynı zamanda birçok çeşitteki reklam ve şirket tanıtımı konusunda da faaliyet göstermektedir. İnternet ortamında gerek web sayfalardan, gerek bloglar ile takipçiler oluşturmaktan ya da sosyal paylaşım gibi dünya çapında milyonlarca insanın kullandığı Facebook ve Twitter sayfalarının şirkete özel tanıtım sayfası yapımında veya bu platformlar üzerinden sadece tanıtım amaçlı ya da web sitesine yönlendirici etkin reklamlar yapabilme gibi birçok konuda hizmet veren İzmir Google Adwords Reklam Ajansı, İzmir ilinde hizmetlerini sunmakta iken aynı zamanda dışarıdan gelen müşteri ihtiyaçlarını da karşılayabilecek deneyim ve ekibe sahip bir firmadır. Özgürce Web Tasarım firması, bir kurumun ihtiyaç duyabileceği tüm dijital reklam çalışmaları konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde yapılanmış bir hizmet anlayışına sahiptir.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.