İzmir Web Tasarım

5
(4)

İnternet nasıl ki, yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir, web sitelerinin arayüzü de o derece önelidir. İnternet ve web tasarımlarının ayrılmaz bir bütün olduğu söylenebilir. Ancak web sitesi tasarlanırken dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır. Kaliteli bir tasarım sayesinde sitenizin tıklanma oranlarını artırabilir ve de siteyi amacına uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Herkes kalite bir web tasarımının değerli bir yatırım olduğunu bilir. Özgürce izmir web tasarım son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Böylece tutarlı bir marka kimliği oluşmasında ve bu markanın devamı niteliğinde büyük katkı sunmaktadır. İyi bir web tasarımı sizin mesajlarınızın görsel bir dilidir. Bu nedenle bir web sitesi logoyla, kartvizitle ve hatta Twitter profiliyle tutarlı bir bütünlük oluşturmak zorundadır. Yani iyi bütünsel bir kurumsal kimlik oluşturulmaktadır. Bu da ancak profesyonellerin işidir. Özgürce Web Tasarım bir web sitesinde ihtiyaç duyulabilecek her konuda sizin yanınızdadır. Bir diğer konu sitenin tıklanma oranlarıyla ilgilidir. Bir sitenin kalitesi aynı zamanda tıklanma oranlarıyla ölçülür. Ancak bu tıklanma sayısının da kalitesi önemlidir. Çünkü bazı kullanıcılar sadece sitenizi ziyaret edecek, belki yalnızca 10 saniyelerini ayıracaklar ve bir daha geri dönüş yapmayacaklar. İşte asıl önemli nokta o ziyaretçinin sitede gezinme süresini ve geri dönüş ihtimalini artırabilmektir. Bu kapsamda Özgürce Web Tasarım firmasıyla irtibat kurabilir, bilgi ve danışmanlık hizmetleri alabilir ve web sitenizin en iyi şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Web sitesi tasarımı basite indirgenecek bir konu değildir. Her detay ince düşünülmelidir ve neyin niçin olduğu konusunda bilinçli hareket edilmelidir. Özgürce web tasarım uzmanlaşmış personeliyle bu konuda sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Yazı seçimi, metin aralığı, kontrast sitenizin genel kalitesinde önemli ayrıntıları oluşturmaktadır. Pek çok kişi bu detayların önemlini kavrayamaz. Neden dikkat edilmesi gerektiğini bilmez. Ancak konunun uzmanları bilirler ki, farkına varılmayan bu detaylarda eğer dengeli hareket edilmezse, ziyaretçi o sitede gezinirken yorulur, rahatsızlık duyar. Ancak kendisini neyin rahatsız ettiğini bilmez. İşte ekibimiz bu farkına varılamayacak detaylar konusunda kafa yorar, müşterileri için en iyi hizmeti sunar. Bir kişi ticaret konusunda çok başarılı olabilir. Ancak ticaretinin yol arkadaşı olacak web sitesi konusunda hatalı davranırsa, ticaretteki ivmesi düşmeye başlar. Çünkü günümüz ticaret dünyasındaki dengeler farklı işlemektedir. Yerelliğin yerini evrensellik almaktadır. Bir kişinin başarısı evrensel boyuta taşınmazsa, o kişi başarısızlığa mahkumdur. Hal böyleyken tasarım konusunda profesyonel kadrolarlar örneğin İzmir web tasarım ile çalışmak önem kazanmaktadır. Ayrıca Özgürce Web Tasarım adlı bu firma sunduğu bu hizmetleri son derece uygun fiyatlarla yapmaktadır. Yani en uygun fiyata kaliteyi satın almanız mümkündür. Böylece kalite için çok uçuk fiyatlar ödemenize gerek kalmadan hizmetin en iyisini almış olacaksınız. Elbette sunulan bu hizmet tek seferlik değil, her daim firma yetkilileri sizin yanınızda olacaktır.

izmir web tasarım

Web Tasarımında İddialıyız

Web tasarım bilgisayar ve internet teknolojisinin gelişmesi ile birlikte pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bunun yanında pek çok firmanın web sitesinin bulunması bir zorunluluk haline gelmiştir. Dolayısıyla gerçek anlamda web tasarımı yapan bir firma ile diyalog kurmak ve bu firmanın şekillendirdiği bir site ile e-ticaret yapmak ya da hedef kitleye hitap etmek son derece önemlidir. Bu bakış açısı ile değerlendirildiğinde web tasarım konusunda pek çok farklı alternatifinin bulunduğu bir şehirdir. Söz konusu şehirde faaliyet gösteren bir firma olan Özgürce Web Tasarım kurumsal web tasarımı yaparken ihtiyaca uygun çözümler üretmektedir. E-ticaret siteleri, SEO çalışmaları, sosyal medya yönetimi, web tasarımı ve yazılımı gibi pek çok konuda hizmet veren izmir web tasarım firmamız için önemli olan müşterilerin ihtiyacına uygun olarak tasarlanmış ve amaca en kısa süre içinde götüren bir sitenin hazırlanmasıdır. Bu anlamda düşünüldüğünde yaratıcı fikirler üreten ve bu fikirleri kısa süre içinde uygulayan bir firma olarak sektörde öncü konumdayız. Sosyal medyada yer edinmek isteyen, etkili SEO çalışmaları ile sesini daha fazla duyurmak ve kendini daha çok duyurmak isteyen firmalar izmir web tasarımı firmaları arasında ilk sıralarda bulunan firmamızdan rahatlıkla destek alabilmektedir. Yüzde yüz müşteri odaklı çalışan firmamız kaliteden asla taviz vermemekte ve yenilikçi bir bakış açısıyla çalışmaktadır.

İzmir Web Tasarım

Neden Biz?

Firmanızın ve işinizin internetteki yüzü olan internet sitelerini
ihtiyaçlarınızı belirleyerek en yüksek fayda ve en kolay kullanım prensibi ile hazırlıyoruz.
“Müşteri Memnuniyeti Temel İlkemizdir”

Size Özel

Size ve işinize en uygun tasarım ve içerik seçilir. Web sitenizin tüm içeriği sizin ihtiyaçlarınıza özeldir.

Özel Tasarım

Site arayüzü firmanıza ve kurumsal kimliğinize uygun olarak bir bütünlük içinde hazırlanır.

Özel Yazılım

Sitenizin altyapısı yine firmanıza ve ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanır ve kodlanır.

Uyumlu Yapı

Web Siteniz tüm tarayıcı ve cihazlar ile uyumlu responsive yapıda hazırlanmaktadır.

Mobil Site

İsterseniz web sitenizin özel tasarım mobil site versiyonunu da tasarlıyoruz.

Memnuniyet Garantisi

Tüm çalışmalarımız memnuniyet garantisi hazırlanmakta ve sunulmaktadır.

Web Siteniz Referansımızdır

Yaptığımız iş bizim için önemlidir. Siz memnun olmadan ve fayda kazanmadan biz kanazamayız. Tüm müşteri dostlarımız gibi sizin işinizi de kendi işimiz gibi yapmaktan memnun oluruz. Biz beğenmeden size sunmayız. Bizden ayrı birçok yetenek var biliyoruz ve takdir ediyoruz. Ama biz sadece her ne olursa olsun işimizin arkasında duracağımıza söz veriyoruz.
Bizim için önce insan, önce memnuniyet.


Ayrıca 
Web tasarımlarımız, tüm tarayıcılar ile %100 uyumlu,
W3C dünya standartlarında olup, görsel ve kullanım açısından memnuniyet garantilidir.
Her bütçeye uygun statik yada dinamik web tasarım seçeneklerimizden biri mutlaka sizin için.

Web sitesi sahibi olmak için


BIRAKIN ÖZGÜRCE TASARLANSIN
2001 yılında insanlara hizmet vermeye başlayan bu tasarım firması Özgürce Web Tasarım hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Web tasarımı ve yazılımı, e-ticaret yazılımları, seo çalışmaları, 3D animasyon, reklam ve tanıtım filmi konularında yardımcı olunmakta yaratıcı tasarımlar yaparak dikkat çekici çalışmalara imza atmaktadır. SEO çalışmalarında da yardımcı olunmakta ve sayfayı Googleda ya da diğer arama motorlarında ilk sıraya taşımaktadır böylece en çok tıklanan sayfa olması sağlanmaktadır. Böylece çok sayıda takipçisi olabilecektir.  Türkiye’nin zirvedeki e-ticaret sitesi olarak işleri internet ortamına taşıma konusunda köprü görevi görmektedir. Web sitelerinde canlı, renkli ve dikkat çekici hiç bir yerde görülmemiş tasarımlar yapmakta ve ziyaretçilerin dikkatini özgünlüğüyle çekmeyi başarmaktadır. Yat ve tekne turları, restorantlar, oteller, mağazalar, fuarlar, kafeler ve buna benzer mekanların müşteriye ihtiyacı vardır bunun içinde öncelikle etkili bir web sitesine ihtiyaç vardır ve web tasarım izmir firması bu alandaki zirve isimlerdendir. Kıyafet satışı yapan mağazalarında renkli konseptlere, ilgi çekici tasarımlara ihtiyacı vardır. Tasarım konusunda uzman kadrosuyla harikalar yaratmaktadır. Web sitesi yazılımı da yapılmaktadır. Telefonlardan uygulamaya girerek evde, sokakta, iş yerinde de site takibi yapılabilmektedir. Android, İOS ve Windows Mobile üzerinden web tasarım firmasının uygulaması indirilerek son gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Firma tanıtım filmleri yaparak firmaların toplum tarafından tanınması sağlanmaktadır. Reklam filmleriyle de dergi, herhangi bir ürün ya da istenen bir ürünün tanıtımı etkileyici bir şekilde yapılabilir. Web tasarım firması olarak güçlü referanslarımızı inceleyebilirsiniz…

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.