E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri

Türkiyenin en gelişmiş E-Ticaret paketleri
ile cironuzu arttırın.
Standart

2.399 TL

Sınırsız Web Alanı

7000 GB/YIL Trafik

Sanal Pos

Tema Seçenekleri

Kargo Entegrasyonu

Kampanya Madülü

Profesyonel

3.499 TL

Standart Pakete İlave

E-Arşiv / E-Fatura

Canlı Destek

Fatura Madülü

Muhasebe Entegrasyonu

Barkod Sistemi

Özel Paket

Sorunuz

Özel Tasarım

Pazaryeri Entegrasyonu

Özel Raporlama

Site İçi Seo Çalışması

E-Ticaret ve Reklam Danışmanlığı

Logo ve Banner Tasarımları

E-ticaret paketi satışı yapan diğer firmalar gibi yüzlerce özellik yazıp kafanızı karıştırmıyoruz. İşletmenizi büyütmek ve satışlarınızı arttırmak için sizin gibi çalışıp değer katıyoruz. İşletmenizin tüm eticaret ihtiyaçlarını karşılamak için operasyon, eleman eğitimi, danışmalık gibi tüm hizmetleri şirketiniz içinden sağlıyoruz.

Sizinle birlikte, sizin için çalışıyoruz.
e-ticaret paketleri

E-Ticaret Paketleri

Günümüzde internet kullanımının artması birçok sektörün gelişmesine, birçok sektöründe bu alanı çok daha fazla kullanmasını sağlamaktadır. Özellikle tanıtım ve satış konusunda son yıllarda inanılmaz bir yol kat edilmiştir. İnternet üzerinde tanıtım, reklam ve satış yapmayan neredeyse hiçbir büyük kuruluş kalmamıştır. Bunun yanında internet sadece büyük kuruluşların sahip olabileceği bir pazarda değildir. En büyük özelliklerinden birisi kendine güvenen her markanın ve projenin internet pazarına kolayca girebilmesidir. Özellikle satış konusunda internet kullanan insanların çoğalması ile çok ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bunlar aslında büyük firmaların internet dışındaki büyük hizmetlerini internet piyasasına taşıyarak E-Ticaret Paketleri kullanmaya başlamalıdır. İnternet piyasasında yer almak ve başarı kazanmak önemli olan büyük yatırımdan ziyade tasarım ve kullanışlılık ve güçlü bir alt yapıdır. İnternet oldukça özgür bir platformdur ve kullanıcılar dilediği gibi hareket edebilirler. Bu durum birçok yönden büyük bir avantaj sağlarken, birçok yönden de sorun oluşturmaktadır. Büyük kuruluşların sanal mağazalarına ilgi olabileceği gibi diğer markalarında mağazalarına olabilmektedir. Bu durumda internet kullanıcısının ne istediğini çözmek ve sanal mağaza oluştururken birçok konuya dikkat etmek gerekmektedir.Bunun başarılabilmesi içinde E-Ticaret Sitesi oluşturmak için konusunun uzmanı kurumlar ile çalışılması gerekmektedir.

E-Ticaret Sistemi Faydaları

İnternet piyasasında yer almak fiziki olarak mağazaları bulunan şirketlerin oldukça başarı sağladığı bir yöntem olmuştur. Herhangi bir fiziki mağaza açılışından çok daha ekonomik olan ama getirisi kıyaslanamayacak şekilde yüksek olan yöntemdir. E-Ticaret Sistemi başarısı konusunda sadece sanal mağazası olan (yani hiçbir yerde fiziki mağazası olmayan) oldukça ciddi kar elde ederek sayılı şirketler arasına gelmiş firmaların bulunması yeterli bir örnek olacaktır. Sanal mağazalar ve e-ticaret sistemleri az bir maliyet ile yüksek ciro olanağı sunmaktadır. Bu sebeple fiziki mağaza açmaya kıyasla çok daha fazla kar elde edilmesini sağlamaktadır. Ancak bunun başarılabilmesi için profesyonel bir çalışma yapılması kaçınılmazdır. Fiziki bir mağazanın açılışı konusunda ne kadar titizlik ve özen gösteriliyorsa sanal mağaza içinde o titizlik ve özen gösterilmelidir.

E-Ticaret Paketimizin Sağladığı Faydalar

Ürün satışlarında normal bir fiziki mağazanın oluşturulmasında ve satışlarında başarılı olmasının en önemli özelliği sanal mağazalar içinde geçerlidir. Bu özellik iyi dekore edilmiş bir mağaza, ürünlerin yapısı ile uygun renklendirme, kolay alışverişin sağlanması, şıklığın ve temizliğin sağlanması ve elbette ki ürünlerin en iyi şekilde tanıtılarak müşterilere gösterilmesi. Fiziki mağazalar ile sınırlı kalmayan bu satış gereklilikleri sanal mağazalar içinde geçerlidir. E-Ticaret Sistemi ile başarı elde edilmesi için öncelikle en iyi şekilde sistemin oluşturulması ve sağlam bir temel üzerinde çalışması gerekmektedir. Birçok farklı detayın göz önüne alındığı ve internet kullanıcıları ve ürün almak isteyen kişilerin davranışlarının hesaplandığı bir sistemin kurulması oldukça önemlidir. Bunun sağlanması içinde oldukça tecrübeli, profesyonel ve sürekli olarak hizmet verecek bir kurum ile çalışılmalıdır. Bu konuda oldukça başarılı hizmetler veren ve internet pazarında söz sahibi olarak ciddi satış rakamlarına ulaşan markala ve firma sunduğumuz E-Ticaret Paketi ve hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Bu durumun daha net anlaşılması için yararlanacağınız hizmetlerimizi ve size faydalarını detaylı olarak okuyarak inceleyebilirsiniz.

Güçlü E-Ticaret Alt Yapısı

Sanal mağazalar ve e-ticaret sistemleri 7 gün 24 saat hizmet veren alanlardır. Gecenin bir yarısı ile günün herhangi bir saatinde ürün satışı olabilmektedir. Bu sebeple her zaman işler ve çalışır durumda olmalıdır. Siteye ulaşılamaması ve yavaş olması gibi durumlar kullanıcılar tarafından sitenin terk edilmesine neden olacaktır. Bu sebeple sizlere sunduğumuz Eticaret paketleri oldukça güçlü altyapılar içermektedir. Sizlerde daha güçlü altyapı seçeneklerimizi tercih ederek kurulacak sanal mağazanızın çok daha güçlü bir alt yapı ile olası yoğun dönemlerinde bile sorunsuz çalışmasını ve işlemesini sağlayabilirsiniz. Yapılan araştırmalarda internet kullanıcılarının en çok dikkat ettiği noktalardan birisi sitelerin kolayca açılması ve yavaşlamadan tüm sayfaları gezebilmeleri olmaktadır. Bu nedenle yavaş ve sorun yaşayan sitelere ilgi az olacaktır. Bu durumu fiziki mağazalardaki işleyişin yavaş olması ile de kıyaslayabilirsiniz. Aynı şekilde orada da müşteriler yavaşlıktan şikayet ederek mağazayı terk edebilirler. Sanal mağazaların en büyük özelliğinin hızlı ve kolay alışveriş olanağı sunduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle sizlere sunduğumuz kaliteli ve güçlü alt yapı seçeneklerinden tercih ederken bu durumları iyice düşünmenizi tavsiye ederiz.

Size Özel Tasarım E-Ticaret Siteleri

Genel olarak internet siteleri özel tasarımlar ve güzel görselleri ile internet kullanıcılarını kendilerine çekerler. Ancak bu durum her site için geçerli değildir. İnternet siteleri birbirlerinden oldukça farklı amaçlar için kurulmuştur. Bir video paylaşım sitesi ile bir haber sitesinin aynı şekilde tasarlanması ve bir bilgi kaynağı sitesinin aynı şekilde tasarlanması kullanışlı olmasını sağlamaz. Bu nedenle özellikle sanal mağaza sitelerinde kolay ulaşılabilirlik, arananın hemen bulunması, aynı tarzdaki ürün seçeneklerinin kolay ulaşılabilir olması ve ürünler hakkında detaylı bilgiler ile ürün resimlerinin en iyi şekilde konumlandırılması gerekmektedir. Bunun yanında sade bir tasarım her zaman çok daha ilgi çekici ve işlevsel olmaktadır. Sanal mağazalarda birbirinin içine geçmiş ve karmaşık tasarımlar ürün bulmak ve ürünlerin iyi şekilde tanıtılmasını engelleyecektir. Bu sebeple E-Ticaret Paketleri ile sizler sunduğumuz hizmetimizdeki özel tasarım seçeneklerini iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. İnternet sitelerinin tasarlanması ve özellikle sanal mağazaların tasarlanması konusunda bilgili, tecrübeli ve müşteri davranışlarını en iyi şekilde bilen ekibimiz tarafından sizlere oldukça kullanışlı ve çok fazla ürün tanıtabileceğiniz sanal mağazalar oluşturulmaktadır.

Her Türde Ürün Satışı Uyumu

Oluşturulan sanal mağazaların her biri oldukça farklı ürünlerin tanıtıldığı ve satıldığı mağazalar olmaktadır. Bu ürünlerin genel yapısına uygun şekilde bir E-Ticaret sitesi ve sanal mağaza oluşturulmalıdır. Sizlerin satmayı ve tanıtmayı planladığınız ürünlerinizin genel yapıları ve kullanım alanlarını göz önünde bulundurarak farklı detaylarda sistemler oluşturmakta ve arka planını o şekilde oluşturmaktayız. Ürünlerin satışı konusunda ve tanıtımı konusunda her ürünün aynı konsept ve tarzda bir tasarım ile satılması ve tanıtılması mümkün olmamaktadır. Bu sebeple sizlere sunduğumuz E-Ticaret Paketleri içerisinde sizlerin satmayı ve tanıtmayı planladığınız ürünlerin yapısına ve kategorisine uygun şekilde altyapı ve tasarım oluşturulmaktadır. Bunun yanında birden çok kategoride ve farklı sektörden ürünlerin satışında da özel olarak tasarımlar yapılmakta ve sizlerin sanal mağazalarınızdan en büyük faydayı sağlamanız gerçekleştirilmektedir.

Özel Vitrin Ayarları

Fiziki bir mağazanın en önemli yeri hiç kuşkusuz vitrinleridir. İnsanlar vitrinde gördükleri ürünlerin cazibesine kapılarak mağazaya girerler ve alışverişe başlarlar. Belki de o gördükleri ve beğendikleri ürünü almazlar ama mağazaya girmeleri ve ürün almaları asıl hedeftir. Bu durum sanal mağazalar içinde geçerlidir. Vitrinler özel olarak oluşturulmalı ve internet kullanıcılarının ilgisi çekecek şekilde konumlandırılmalıdır. Burada sürekli değişen ve sezona uygun ürünlerin bulunması oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz E-Ticaret Paketi içerisinde çoklu vitrin seçeneği ile sizlerin oluşturulan sanal mağazalarınızda etkileyici vitrinlerin olması sağlanmaktadır. Bu sayede hedeflenen satışların olması ve alışverişin artması yanında ürünlerin çok daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlamaktadır. Özellikle belirlediğiniz ürünlerin çok fazla kişi tarafından görülmesi çok önemlidir. Vitrin oluşturmanın temel mantığında bu yapmaktadır. Gören kişinin ilk anda ihtiyacı olmasa da onu başkası ile paylaşması alışveriş olasılığını arttırmaktadır. Mağazalar için geçerli olan bu müşteri davranışı sanal mağazalarda da büyük öneme sahiptir.

Reklam Yönetimi ve Sosyal Medya Paylaşımı

Bir sanal mağazanın en iyi şekilde oluşturulması ve kullanıma açılması ilk günden büyük bir ilginin olmasına ve yüksek cirolu satışlar yapılmasına neden olmayacaktır. Her zaman geçerli olan reklam ve pazarlama teknikleri sanal mağazalar içinde geçerlidir. Reklam olmadan insanların mağazanızı görmesi internet sisteminde oldukça zordur. Bu sebeple özellikle sosyal medya ve yüksek ziyaretçi alan sitelerdeki reklamlar ile televizyon reklamları bile sanal mağazalar için kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz eTicaret paketleri içerisinde bulunan reklam hizmetimiz ile konusunun uzmanı reklam ekibimiz tarafından özel olarak hazırlanan ve planlanan reklam stratejileri ile sanal mağazanızın çok daha yüksek ziyaretçi alması sağlanmaktadır. Bu sayede yaptığınız yatırımlar karşılığını bulacak ve sanal mağazanızın kısa sürede popüler olması sağlanacaktır. İnsanların fiziki mağazalara gelmesini sağlamak için kullanılan yöntemlerin daha farklı şekilde uygulanması ve internet dünyasının kendi kuralları ile yapılan reklamlarında başarıya ulaşmak sadece uzman kişilerin başarabildiği bir durumdur. Bu sebeple sizlere reklam konusunda önemli bir destek sunmakta ve satışlarınızın kısa sürede hedeflediğiniz oranlara ulaşmasını sağlamaktayız.

Facebook ile Bağlantı ve Üyeliksiz Alışveriş

Birçok internet sitesi hizmetlerini kayıtlı üyelerine yapmaktadır. Bu durumlar insanlar birçok kayıt prosedürünü yerine getirmek ve mail onayı veya sms onayı gibi durumlar ile uğraşmak zorunda kalırlar. Bunu yapmak istemeyen birçok insanda siteyi terk ederek o hizmeti farklı yerde almaya çalışabilir. Ancak güçlü siteler büyük sosyal medya sitelerinin hesapları ile kolay bir şekilde üye olunmasını sağlamaktadır. Bu durum hem kolay şekilde üye olunmasını hem de üye olunan siteye güven duyulmasını sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz E-Ticaret Paketi içerisinde hem Facebook hesabı ile kolay şekilde üye olunmasını, hem de üyelik işlemi gerekmeksizin alışveriş yapılmasını sağlamaktayız. Bu sayede sanal mağazanızın güvenli ve kolay alışverişe izin vermesi internet kullanıcıları ve mağazanızdan alışveriş yapmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştıracaktır. Sanal mağazalar ve E-Ticaret Sistemleri genel olarak hızlı ve kolay şekilde ürün alınabilmesi özellikleri ile ön plana çıkartılmıştır. Mağazalara gitme derdi olmadan birkaç tıklama ile istenilen ürünlerin alınmasının sağlanması işlevlik ve sanal mağazanın amacı bakımından oldukça önemlidir. Bu sebeple sizlere profesyonel bir sanal mağaza oluşturmakta ve her detayı düşünerek hizmet sunmaktayız.

Promosyon ve İndirim Modülü

Her mağazada mutlaka belirli ürünler belirli zamanlarda indirime girer ve belirli ürünlerde promosyonlar yapılır. Bu genel olarak bir pazarlama stratejisidir ve oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Promosyon ve indirimler öyle duruma gelmiştir ki birçok insan sadece indirimli ürünleri inceler ve promosyon yapılan ürünlere bakar. Bu durumun fiziki mağazalarda dikkat çekmesi için vitrine indirim logoları asılması ve indirimli ürünlerde bunu belirtecek özel etiketler olması sağlanır. Birçok mağazada indirimli ürünler ayrı ve özel alanda teşhir edilir. Bu uygulamalar sanal mağazalar içinde geçerlidir. İnsanların indirim konusundaki davranışları internet ortamında bu konuda değişikliğe uğramamıştır. Bu sebeple sanal mağazada da belirli aralıklarla belirli ürünlerin indirimli olması ve promosyon yapılması gerekmektedir. Bunun en iyi şekilde yapılması ve indirimli ürünlerin özel olarak belirtilmesi önemlidir. İndirimli ürünlerin indirim oranları, kazancın hesaplanması gibi konular oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz eticaret paketleri içerisinde sanal mağazalarınızın oluşturulmasında promosyon modülü bulundurulmaktadır. Bu sayede yapacağınız indirim ve promosyonlar özel olarak ürünlerde ve sanal mağazanızda gösterilecektir. Bu durumda istediğiniz ürünlerin indirimli olarak daha fazla satması ve stoklarınızın istenilen duruma gelmesini sağlayacaktır.

Marka Modülü ve Ürün Önerme

Sanal mağazalarda fiziki mağazalara oranla bazı özellikler çok kullanışlıdır ve fayda sağlamaktadır. Fiziki mağazalarda insanlar kendi aldıkları ürünlerin yanında başkalarının bildikleri ihtiyaçları içinde ürün görebilirler. Bunu o kişiye anlatsalar da göstermek gibi olmaz. Ancak internet ortamında bu işlem oldukça kolaydır. Sizlere sunduğumuz eticaret yazılımı içerisinde bulunan özelliklerde ürünlerin kolay bir şekilde istenilen kişilere önerilmesini sağlamaktadır. Bu sebeple sadece sanal mağazanızı ziyaret eden kişiler değil, ziyaret etmeyen kişiler bile ürünlerinizden haberdar olabilmektedir. Bu sayede de hem daha fazla insana kolayca ulaşmak, hem de satışlarınızın bu şekilde daha hızlı artması mümkün olmaktadır. İnternet ortamında olmanın bu faydalarından yararlanmak ve satışlarınızın birçok farklı yollar artmasını sağlamak için sizlere sunduğumuz oldukça önemli ve detaylı özellikler olan paketimizden yararlanabilirsiniz.

Ürün Filtreleme ve Arama Özellikleri

Sanal mağazalarda normal mağazalardan çok daha fazla ürün bulundurulabilmektedir. İnternet siteleri fiziki mağazalar gibi sınırlı sayıda ürünü depolayabilen alanlar değildir. Bu sebeple yüzlerce ürünün sanal mağazanızda olmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum sizler için oldukça büyük bir avantaj getirse de sanal mağazanızı ziyaret eden kişiler böyle olmayabilir. Yüzlerce çeşit ürün içerisinden aradıklarını bulmak ve onlara kolayca ulaşmak kaliteli ve fonksiyonel bir arama motoru olmadan mümkün olmayacaktır. Sanal mağazanızda bulunan yüzlerce ürünün çok kolay şekilde aranması ve istenilen ürün veya belirli özelliklerde ürünlerin gösterilmesi sanal mağazanızı ziyaret eden kişiler içinde büyük bir avantaja dönüşecektir.Sunulan paketler içerisinde sanal mağazanız için oldukça fonksiyonel ve işlevli arama motoru ve ürün filtreleme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede sanal mağazanızda bulunan çok sayıda ürün içerisinde belirli özelliklere, fiyatlara ve amaçlarına göre arama ve görüntüleme yapılabilmektedir. Bu sayede fiziki mağazada olduğu gibi ürünlerin arka planda kalması ve satılmaması gibi durumlar sanal mağazada gerçekleşmemiş olacaktır.

Ücretsiz Sanal Pos ve Birçok Ödeme Seçeneği

Hem fiziki mağazalarda hem de sanal mağazalarda en önemli özelliklerden biriside ödeme kolaylığıdır. Fiziki mağazalarda ödemeler nakit veya kredi kartı ile olmaktadır. Genel olarak bu iki seçeneğin dışında farklı seçenekler uygulayan firmalar oldukça azdır. Ancak sanal mağazalarda çok daha fazla ve farklı ödeme seçenekleri mevcuttur. En çok kullanılan sistem olan kredi kartı ile ödeme yapılması için bunu sağlayan kurumlar ile anlaşmak ve belirli ücretler verilmesi gerekmektedir. E-Ticaret yazılımı içerisinde yapacağınız seçimler ile ücretsiz şekilde sanal pos kullanımını aktif edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerin alımında kredi kartı kullanımından faydalanabilirsiniz. Sanal mağazalar kredi kartı ile alışveriş yanında kapıda ödeme seçeneğini de oldukça yoğun şekilde kullanmaktadır. Bu durumda sanal mağazalardan ve internet ürün almaya çekinen kişiler ürünlerin kendilerine teslim edilmesi ve ürünlerin sanal mağazada gördükleri ürünler ile aynı olduğunu tespit etmeleri ile ödeme yaparlar. Sizlere sunduğumuz hizmetler kapıda ödeme Paypal ve Mobil ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünlerin alımından sonra ne kadar çok ödeme seçeneği sunarsanız o kadar çok insanın beğenisini kazanırsınız. Birçok insan çok farklı yöntemler ile alışveriş yapılabilen siteleri tercih etmektedir. Paypal ve mobil ödemeler çok farklı ödeme seçenekleridir ve sırf bu ödeme seçeneklerinin olması nedeni ile alışveriş yapılması mümkün olacaktır.

Canlı Destek Sistemi

Hem sanal mağazalarda hem de hizmetlerini tanıtan şirketlerin sitelerinde büyük bir avantaj sağlayan canlı destek sistemleri sanal mağazanızda bulunan personel anlamına gelmektedir. Her ne kadar ürünler hakkında detaylı bilgiler yazılsa, detaylı resimler konulsa ve ödeme konusunda detaylı açıklamalar yapılsa da sanal mağazada sorusu olan ve sormak isteyen ziyaretçiler olabilmektedir. Bu durumda onların kolayca mağaza yetkilisi veya personele sorularını sorabilmesi için canlı destek sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistemler ile mağazada bulunan kişiler sorularını ekrandaki alanlara yazarak sorarlar. Yanı anda karşıda bulunan mağaza görevlisi de bilgilendirme yapar. Bu sayede müşteri memnuniyeti artmış olmaktadır. Müşteri memnuniyetini sanal mağazalarda da arttırmak oldukça önemlidir. Canlı destek sistemine ücretsiz şekilde sahip olacağınız tercihleri yapmanız sizler açısından büyün avantaj sağlayacaktır. Sizlerin müşteri memnuniyetini arttırmak konusunda da gerekli çözümlerimizi sunarak başarılı bir sanal mağazanın oluşturulması için tüm teknik olanakları sizlere sunmaktayız.

Mobil E-Ticaret Site Tasarımı

İnternet sitelerinin en iyi şekilde görüntülendiği ve tüm özelliklerinin en iyi şekilde anlaşıldığı yerler bilgisayarlardır. Genel olarak internet siteleri bilgisayarlardan görüntüleme yapılacağı düşünülerek tasarlanır. Yakın geçmişe kadar bu durumda bir değişlik yoktu. Ancak günümüzde akıllı telefonların yaygın olarak kullanılması ve büyük ekranları sayesinde internet sitelerini görüntülemeleri ile internet sitelerinin bu telefonlara da uyum sağlaması gerekliliği ortaya çıktı. Günümüzde oluşturulan sitelerin büyük çoğunluğu akıllı telefonlarda da kolayca ve etkin şekilde görüntülenmektedir. Ancak bu durumun profesyonel şekilde yapılması için ayrıca akıllı telefonlar ve tablet için tasarımlar gerekmektedir. Bu sayede akıllı telefon ve tabletlerden de alışveriş olanağı sağlanmış olacaktır. Bu durum kullanım ve sitelere girişlere bakıldığından hiçte küçümsenmeyecek oranlardadır. Birçok kişi bilgisayar başında oturmak yerine televizyon karşısında telefonu veya tableti ile internette gezinebilir ve alışveriş yapabilir durumdadır. Bu sebeple mobil cihazlar için sitenizin ve sanal mağazanızın düzenlenmesi ve tasarım oluşturulması müşteri sayınızı arttıracak ve satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. E-Ticaret paketleri içerisinde mobil site tasarımı seçeneğinden faydalanarak sanal mağazanızın mobil cihazlardan da etkili şekilde kullanılmasını ve alışveriş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mobil tasarım konusunda da oldukça gelişmiş hizmetler ve tasarımlar tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Seo Uyumlu Site Tasarımı, Kategori ve Ürün Girişi

İnternet sitelerini ve sanal mağazanızı birçok insan arama motorlarından bulabilir. Bu durum direk mağazanızın ismi veya ticaret konusu ile olabileceği gibi ürünler ile de olabilmektedir. Özellikle ürünlerin arama motorunda aratılması sırasında ilk tercihler arasında sitenizin ve mağazanızın görüntülenmesi oldukça büyük avantaj sağlayacaktır. Bu sayede birçok kişi mağazanızı ziyaret edecek ve mağazanızın tanınmasını sağlayacaktır. Arama motorlarında üst sıralarda görüntülenmek içinde hem sitenin genel olarak hem de içeriklerinizin tümünün arama motorlarının şartlarına uygun olması gerekmektedir. Arama motorlarının bu şartlarının kısaltılmış adı SEO’dur. SEO uygunluğu sitelerin üst sırada yer alması için oldukça önemlidir. Bu durum sitenin geneli ve tüm ürünler için geçerlidir. Eklenecek tüm ürünler ve içerikler SEO uygunluğu açısından değerlendirilmelidir. Eticaret yazılımı içerisinde Google Seo optimizasyonu ve ürünlerin eklenmesinde SEO uyumunu sağlamamızı tercih etmeniz sizler için oldukça önemli olmaktadır. Arama motorlarında üst sırada çıkmadığınız sürece yapacağınız reklam harcamaları artacaktır. Ancak arama motorlarında üst sırada çıkmak size sürekli ziyaretçi gelmesini sağlar. Bu sayede fazla reklam masrafına girmeden belirli bir ziyaretçi sayısına ulaşmış olursunuz. Sizlere sunacağımız arama motoru optimizasyonu oldukça profesyonel şekilde yapılmaktadır. Kesin sonuç alınması ve arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız mümkün olmaktadır.